Güler Kombi Servisi

Kombi Servisi hizmetimizle profesyonel olarak yıllardır sektördeyiz. Başarılıyız. Ve memnuniyet garantili çalışıyoruz.  Biliyorsunuz kombiler gelişmiş teknoloji ürünleri arasında yer alıyor. Ve konforlu bir yaşam sürdürmek isteyen kullanıcılar için son derece kullanışlı araçlar.

Söz konusu bu ürünler farklı markalara göre farklı özelliklerde hizmete sunulmaktadır. Ancak ilerleyen zamanlarda tüm teknolojik araçlar gibi arızalar olabiliyor.  İşte burada profesyonel Kombi Servisi olarak biz devreye giriyoruz. Kombilere ait tüm arıza, tamir, bakım veya montaj çalışmalarını Güler Kombi Servisi olarak üstlenmekteyiz.

Garanti kapsamında olan veya olmayan kombileriniz için tüm işlemlerde destek verilmektedir. Kombilerinizin markaları fark etmeksizin her türlü malzeme ve yedek parçaya sahip olunmaktadır. Alanında uzman personel ekiplerimiz ile profesyonel çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Müşterilere ve müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ile daima önceliğimiz budur.  Dolayısı ile müşterilerimizin memnun kalmasına odaklı hizmet sunuyoruz. 7 gün 24 saat iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile gerek arıza gerekse teknik bilgi desteği ile hızlı bir şekilde çözüm önerileri alabilirsiniz.

kombi servisi

Kombi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle çevre dostu oluşu ile bilinen kombiler kullanımına dikkat edilmesi gereken cihazlardır.

Kombi servisi konusunda uzman olan firmamıza teslim edeceğiniz her kombiniz kısa sürede çözüme kavuşur. Alanında uzman belli eğitimleri tamamlamış personellerimiz ile sunacağımız kaliteli hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Özellikle kombi bakımları konusunda donanımlı araçlarımız kombiniz ile ilgili her türlü sorunu kısa sürede çözmemiz açısından müşterilerimiz için düşünülmüştür.

Firmamıza ulaşmak bir hayli basittir. Mesai kavramı gözetmeksizin acil müdahalelerde devreye giren acil kombi servis hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Acil müdahalelerde ekstra ücret ödemeden firmamızı tercih edebilir size uygun avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Kombi kullanımının konforu ve temizliği dikkat çekerken birçok kullanıcı zahmetsiz kullanımına kapılmaktadır. Böylesine rahat ve zahmetsiz olduğu kadar oldukça sağlıklı bir cihaz olması daha da cazip bir konuma gelmesini sağlamaktadır. Bu konuda kombi servisi tüm arızalar için destek sağlamaktadır.

Sadece firmamız gibi düzenli ve alanında uzman kombi servislerinden destek almanız uzun vadede performansı yüksek cihazlara sahip olmanız kolaylaşmaktadır. Olması gereken potansiyelde verimli bir şekilde çalışan cihazlar, gereksiz ve fazla enerji tüketimi de yapmamaktadır.

Böylece kullandığınız kadar fatura ödemeniz ve herhangi bir anormal durum söz konusu olmamaktadır. Gerektiğinde her türlü marka için yedek parça mevcut olmakta ve müşterilerin isteği doğrultusunda değişim yapılabilmektedir.

Güler Kombi Servisini Aramadan Önce Yapılması Gereken Kontroller

Güler Kombi Servisini Aramadan Önce Yapılması Gereken KontrollerHizmet sırasında kombinize direk müdahale etmek yerine öncelikle sorular sorarak kombinizin daha kısa sürede arızasını gidermeyi hedefleriz.

Güler Kombi Servisi alanında faaliyet gösteren firmamız onarım, bakım ve arıza konusunda hizmet vermektedir. Kombi bakımları konusunda detaylı tüm bakımlar yapılmaktadır.

Birçok firmaya göre daha detaya girerek kombi bakımı yapmaktayız. Kombiniz ile ilgili ön bilgiler alarak arızaya müdahale etmek firmamızın çalışma prensipleri arasında yer alır. Böylelikle arızaya göre getirilecek ekipmanlar ile kısa sürede mağduriyetiniz giderilir.

Kombi arızaları bir anda ortaya çıkan arızalardır. Dolayısıyla kış aylarında ansızın bozulan kombinizi sizi zor durumda bırakabilir. Bu nedenle de kombi bakımlarını düzenli yaptırma konusunda hassas davranmalısınız.

Kombi Hangi Şartlarda Sorun Çıkartmaya Başlar

Cihazlar kullanılan zaman dilimine göre yavaş yavaş tozlanmakta ve yıpranmaktadır. Birde düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımlarının ihmal edilmesi söz konusu olursa; kısa sürede yıpranma ve beklenmedik zamanlarda arızaların meydana gelmesi olağan bir durumdur.

Böyle durumlarda acil kombi servisi ekibi veya destek ekiplerimiz ile en kısa sürede müdahale edilmektedir. Genellikle kış aylarından önce bakım yapılması olumsuz hava şartlarında ve kombilere daha fazla ihtiyaç duyulan bu aylarda olmadık arızalar ile karşılaşmanız engellenmektedir.

Yıllık kombi bakımı asla ihmal edilmemeli.  Dolayısı ile kireç oranı fazla olan sularda peteklerin daha kısa sürede tıkanması ve ısı vermemesi gibi sorunlarında çabuk çözülmesini sağlamaktadır.

Kombiniz ile ilgili arıza ya da bakım söz konusu olduğunda firmamız Güler Kombi Servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma kısa süre içerisinde gelen ekibimiz tüm sorunlarınıza çözüm olacaktır. Çözüm odaklı çalışan ekibimiz kombinizin arıza vermesi durumunda yedek parça değişimlerini size sormadan asla yapmaz.

Sizin onayınızdan sonra değişen parçaların tamamı kombinizin orijinal yedek parçasıdır. Parçanız bozulsa dahi firmamız tarafından değişen parça ile yine kombinizden aynı performansı rahatlıkla alabilirsiniz. Çalışanlarımızın tamamı gerekli deneyime ulaşmış kişilerdir. Hızlı ve güvenli kombi servisine ihtiyacınız varsa bir telefon kadar uzak olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız herhangi bir kombi markası ayırt etmeden hizmet etmektedir. Gelişen teknoloji ile üretilen kombiler konusunda da çalışanlarımız en kısa sürede gerekli eğitimleri tamamlayıp kusursuz hizmet vermeyi amaçlar.