sultangazi demirdöküm kombi servisiSultangazi Demirdöküm Kombi Servisi

Sultangazi Demirdöküm Kombi Servisi işlemi hizmetiyle sizlere tüm İstanbul ve ilçelerinde 7/24 kombi bakımı, kombi servisi, kombi tamiri ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Güler Kombi Servisi ailesi olarak uzman ekibimiz ve işlerinde usta profesyonel ekibimiz ile sizlere Sultangazi ilçesinde de kombi servi hizmeti vermekteyiz.

Sultangazi Demirdöküm Kombi Servisi

Güler Kombi Servisi olarak sizlere her zaman ve her an doğru kaliteli hizmeti ulaştırmayı hedefledik ve bu doğrultuda çalıştık. Hedeflerimize adım adım ulaşırken sizlere de bu kaliteli hizmeti verirken teşekkür amaçlı avantajlı fiyatlar sunmaktayız. Sıfır veya ikinci el kombi alanlara bir senelik kombi sevisi bizlerden sizlere hediye. Ayrıca Güler Kombi Servisi olarak kombi, servisi veya kombi tamiri işlemi esnasında değişen her hangi bir parça işletmemiz tarafından iki yıl garantilidir. Alanında uzman ekiplerimiz sizler bizlere ulaştığınızda en kısa sürede sizlere kombiniz ile ilgili işlem hakkında kesin olarak geri dönüş yapmaktadır. Dönüş yapıldıktan sonra yerinde tespit edilir eğer orada halledilebilr ise orada işleme başlanır. Kombi servisi sırasında kombinize bakım yapılır iken kesinlikle kendi evimizmiş gibisine temiz, tertipli ve düzenli çalışılır. Eğer kombide sorun merkezinde halledilemez ise servis bölümümüze getirilerek burada uzman ekibimiz ile çözüme ulaşılır. Ve ardında tekrardan kombiniz evinize monte edilir.

Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi Demirdöküm Kombi Servisi sizlere Demirdöküm marka kombilerde hizmet verdiğimiz gibi diğer markalar olan ECA, Bosch, Ferroli ve Ariston marka gibi kombilerde de hizmet vermekteyiz. Sultangazi kombi servi hizmetimiz yanı sıra Sultangazi Petek Temizleme işleminde de hizmet vermekteyiz. Sultangazi Petek Temizleme hakkında ve diğer avantajlı fiyatlar hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilrsiniz. Bizlere telefondan ya da internet sitemiz üzerinden ulaşabilir bilgi alabilir kafanıza takılan soruları sorabilrsiniz. İstanbul’un her yerine verdiğimiz bu kaliteli kombi servisi işlemini artık Sultangazi ilçesinde de vermekteyiz. Kombilerinizde eğer bir sorun tespit edilir ise ve parça değişimine gerek duyulur ise değişen parça kesinlikle kombi markası ile aynı markada olan orjinal parçadır ve tarafımızca garantilidir. Bizlerle iletişime geçmek için

Tel No : 0537 737 94 60