Arnavutköy Beko Kombi ServisiArnavutköy Beko Kombi Servisi

Arnavutköy Beko Kombi Servisi

Arnavutköy Beko Kombi Servisi alanında hizmet veren firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine kombi servisi konusunda ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Kombi kullanımı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Özellikle çevre dostu cihazların arasında yer alan kombiler aynı zamanda hayatımızı kolaylaştırma konusunda da oldukça başarılıdırlar.  Kombinizin her türlü işini yapabilecek uzman kadromuz ile sektörün bilinen ve tercih edilen firmaları arasına girdik. Kombi bakımları konusunda her müşterimizi ayrı ayrı bilgilendiren firmamız bu konuda hassas bir çalışma sergilemektedir.

Kombi Bakımının Önemi

Arnavutköy Beko Servisi

Arnavutköy Beko Servisi

Kombi bakımları yılda düzenli olarak her kullanıcının yaptırması gereken işlemlerin arasındadır. Kombi bakımlarının düzenli olması olası bir arızanın oluşmaması açısından büyük bir önlemdir. Bunun dışında daha düşük tüketimler yaparak daha çok ısınmanız da yine kombi bakımına bağlıdır. Arnavutköy Beko Kombi Servisi hizmetlerimizin tamamında kombi bakımları konusunda kullanıcıları her fırsatta bilgilendirerek daha bilinçli bir kombi kullanımı yapmalarına olanak sağlarız. Kombi bakımları hayal ettiğiniz kadar pahalı bir işlem değildir. Eğer firmamızdan sürekli bir hizmet almak isterseniz size özel indirimli hizmet tarifelerimiz de vardır. Kombi arızaları ciddi derecede önemlidir. Ansızın bozulan kombiniz ciddi kayıplara neden olabilir. Genellikle kombiler bozulacağı zaman sinyal vermesine rağmen birçok kullanıcı bu konuda bilinçli değildir. Firmamızı kombinizde yanıp sönen ışıklar veya uyarılar için arayabilirsiniz. Her marka ve model konusunda size yardımcı olacak ekiplerimiz uzaktan müdahalenin mümkün olacağı durumlarda ücretsiz hizmet verebilir.

Petek Temizleme Hizmetimiz

Petekler kombilerin en çok zarar gören kısımlarıdır. Her ne kadar pencere altlarına monte edilse de pencerenizden gelen toz, evinizde biriken kirler direk peteklerinizin içerisine nüfuz eder. Bu biriken toz ve atıklar da zamanla peteklerinizin performansı düşürür. Arnavutköy Beko Kombi Servisi alanında hizmet veren firmamız kombi bakımı sırasında peteklerinizde biriken her türlü toz ve kiri profesyonel makineler ile temizlemektedir. Bakım sırasına petekleriniz, elektronik düzen ve hava filtreleri de detaylı bir şekilde temizlenip kontrol edilmektedir. Peteklerinizde biriken toz ve kirler tahliye edilip peteklerinizin iç kısımları temiz su ile doldurulur. Böylelikle petekleriniz istediğiniz ısıyı size bir kış boyu verir. Petek Temizleme konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz “Peteklerden Çamur Nasıl Temizlenir” makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat tarifemizi merak ediyorsanız mutlaka bize ulaşın.