Bağcılar Kombi TamiriBağcılar Kombi Tamiri

Bağcılar Kombi Tamiri olarak İstanbul’un bir çok yerine verdiğimiz 7/24 kombi tamiri hizmetini artık Bağcılar’da da sizlerle buluşturmaktayız. Güler Kombi Servisi olarak uzun yıllara dayanan kombi ile ilgili geçmişimiz sayesinde artık bir çok konuda sizlere hizmetlerin en kalitelisini vermekteyiz. Ekiplerimiz 7/24 sizlere kombi ile ilgili her türlü işlemi vermek için hazır olarak beklemektedir. Her hangi bir çağrı geldiğinde sizleri özellikle de soğuk kış günlerinde zor durumda bırakmamak için hemen işe koyulurlar.

Bağcılar Kombi Tamiri

Güler Kombi Servisi olarak sizlere Bağcılar Kombi Servisi hizmetinden sonra Bağcılar kombi tamiri hizmetini getirmekteyiz. Artık Bağcılar da bozuk veya tamir edilemeyen kombi kalmayacak. Güler Kombi Servisi olarak hepsi artık bizim sorumluluğumuzda. Kombi tamiri işleminiz şu şekilde gerçekleşir. Sizler bizlere ulaştığınız an da bizler hemen harekete geçip  sizlerle direk temasa geçilmektedir. Neden bu kadar acele ediyoruz diye soracak olursanız kombi gaz ile çalışan bir cihaz her hangi bir kaçak gibi bir olayda çok büyük sorunlar doğabilir bizde bu yüzden hızlı hareket etmek zorundayız. Sizle temasa geçildikten sonra gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilir. Daha sonra kombinin gaz ile bağlantısı kesilir ardından bozuk parça hemen orada değiştirilebiliyor veya onarılabiliyor ise hemen orada yapılır. Eğer işlem orada gerçekleşmiyor ise teknik ekibimiz kombiyi sökerek merkezimize getirir. Ve burada değişecek veya onarılacak parça onarılır ve tekrardan kombi toplanır. Ardından iş yoğunluna göre aynı gün içinde veya daha sonraki gün getirilip kombiniz yerine monte edilir.

Güler Kombi Servisi – 0537 737 94 60

Güler Kombi Servisi garantisi ile değişen kombi parçaları tarafımızca iki yıl garantilidir. Ve garanti kapsamında değişen parçalarda her hangi  bir sıkıntı çıkar ise Güler kombi Servisi olarak tarafımızca değiştirilmektedir. Ayırca Güler Kombi Servisi olarak sıfır ve ikinci el kombi satışlarımız da vardır. Her marka kombi ve her tarz kombi elimizde bulunmakta. Ayrıca kombi satmakla birlikte bunu  montaj işlemlerini de yapmaktayız. Ayrıca her tarz ve marka kombinin yedek parçası da orjinal olarak elimizde bulunmaktadır. Güler Kombi Servisi profesyonelliği ile sizlerle.