Bağcılar Panther Kombi ServisiBağcılar Panther Kombi Servisi

Bağcılar Panther Kombi Servisi

Eski zamanlarda ısınmak için kullanılan sobanın yerini kombiler almıştır. Teknolojinin gelişmesiyle insanların ısınmaları tek bir tuş sayesinde olmaktadır. Ancak sürekli çalıştırdığınız kombinizin düzenli olarak bakımlarını yaptırmazsanız bir süre sonra kombiniz sorun çıkartabilir. Kombinizle ilgili her konuda güvenilir bir şekilde yardım alabileceğiz bölgenizde var olan Bağcılar Panther Kombi Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Uzman ekibimiz eşliğinde istediğiniz zamanlarda, yerinde hizmet sağlayarak kombilerinizin sorunlarını çözmeyi ve soğuk kış günlerinde ısınmanızı sağlamaktayız. Çağrı merkezimizi arayıp sorununuzu bildirip, randevu oluşturmanız takdirde en yakın servisimiz hemen size hizmet vermek için yola çıkmaktadır. Kombinizi tamir ettiğimizde veya parça değişimi yaptığımızda sizlere sunduğumuz hizmet için firmamız 1 yıl garanti vermektedir.  Kombinizle ilgili farklı bir durum gözlemlediğinizde sorunun büyümemesi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Bakımı ve Tamiri

Kombi servisi olarak sizlere istediğiniz zaman kombi konusunda birçok hizmet sağlamaktayız. Kombinize bakım yaptırmak istediğinizde veya bazı sebeplerden dolayı arıza oluştuğu durumlarda tamir için profesyonel ekibimiz sizlere hizmet sağlamaktadır. Kombilerinizin sorunsuz bir şekilde çalışması ve sorun çıkartmaması için bakımlarını tam anlamıyla eksiksiz yapmaktayız. Kombiler kışın ısınmak için sürekli kullanıldığı için bir arıza olduğunda sizlerin ısınamamasına neden olur. Bu yüzden Bağcılar Panther Kombi tamiri olarak kış mevsimi gelmeden olabilecek sorunlara karşı erken davranarak kombi bakımınızı yaptırmanız gerekir. Kombi arızasında ekibimiz tarafından tamir edilen her marka kombiler firmamızın 1 yıl süreyle garanti kapsamındadır.

Arıza Kodları İle Sorunun Bilinmesi

Kombideki sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi için bazı kodlar vardır.  Panther F2 arıza kodu tesisat gidiş suyunda arıza meydana gelmesi anlamındadır. F3 arıza kodu kombide fazla ısınma sorunu meydana gelmiş ve kombi çalışır durumdan çıkmış olmasının, yani kendi kendini geçici süreliğine kullanıma kapamış demektir. F5 arıza kodu ise dış hava sensör arızasıdır. Bu sensör cihazla olan bağlantısını koparmış, arızalanmış veya bozulmuş olabileceği anlamına gelmektedir. Bu kodlar sayesinde sorunun kaynağı bulunmakta ve Bağcılar Kombi Servisi olarak firmamızda sorunun gidermesi için hizmet vermektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.