başakşehir baykan kombi servisibaşakşehir baykan kombi servisi

Başakşehir Baykan Kombi Servisi

Başakşehir baykan kombi servisi olarak garantili kombi tamiri ve kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Güler kombi servisi montaj kurulum ve kombi satışı işlemlerini profesyonel cihazları ve uzman kadrosu ile sunar.

Başakşehir baykan kombi servisi kombilerin bakım ve tamirini yapmak ile kalmayıp aynı zamanda kombi satışı da yapmaktadır.

Başakşehir Baykan servisi olarak Başakşehir’de bulunan firmamız eğitimli ve deneyimli teknik personelimiz. Montaj arıza ve bakımlarda 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Başakşehir baykan servisi ile alacağınız hizmet sonrasında doğal gaz faturalarınızdaki inanılmaz düşüş ve rahatça ısınma keyfi yaşayacaksınız. Satış ve teknik destek sonrası kombi servisi en üst kalite ve düzeyde tarafımızca verilmektedir. Servis kadromuz profesyonel eğitimli ve kılık kıyafet kurallarını avrupa standartlarına ayak uydurmuş ve kalite politikasını buna göre benimsemiştir. Kombiler özveri ve tecrübe ile bakımı tamamlanmakta ve tehlikeli ortamları güvenli bir şekilde! İş güvenliği kurallarına uyularak risk seviyesi en aza indirilir.

başakşehir baykan kombi servisi

başakşehir baykan kombi servisi

Başakşehir Kombi Servisi

Güler kombi servisi ekibimiz başakşehir baykan kombi servisi en iyi hizmeti sunabilmek. İçin her zaman en iyi ve en kaliteli cihazlarla hizmet verir. Bunun yanında uzmanlık boyutunu çoktan geçmiş. Olan ve adete Türkiye’de kombi servisi ve tamiri hizmetinin nasıl olması gerektiğini öğreten bir şekilde örnek teşkil eder. Uzman kombi tamiri elemanları rahat rahat nefes alabilmeniz ve güvenli bir ısınma sağlayabilmeniz adına sürekli çalışır.

Kombi yıllık bakımı servisi kombi modeline göre ve kullanım zamanlamasına göre değişiklik gösterir.

En az 1 defa yılda kombi bakımı yaptırmanız sizin için her zaman! Daha güvenli ve daha sağlıklı bir kombi kullanımı sağlar. Güler kombi servisi ile birlikte yıllık bakım anlaşması yapılması durumunda indirimli fiyatlar ve cazip tekliflerimiz de vardır. Toplu kombi bakımlarında ve sürekli tamir destek hizmeti alınması. Talep edilmesi durumda, başakşehir baykan kombi servisi indirimli fiyatlar ile destek verir. Tüm marka ve modellerde kombi bakımı kombi tamiri hizmeti almak istemiz durumunda saat ve zaman sorunu olmadan destek alabilirsiniz. Güçlü alt yapısı ve güçlü kombi tamiri ekibi sayesinde Güler kombi sizlere en kısa zamanda destek olacaktır.

Başakşehir Baykan Servisi

Baykan servisi büyük iş merkezleri ve apartman dairelerinin bulunduğu siteler için teknik destek verir. Bununla birlikte eğer bir apartman yöneticisi ya da sorumlusu iseniz cazip fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. En üst seviye de bilgi ve tecrübemiz ile birlikte sizlere ücretsiz fiyat teklifi veriyoruz. Bizlere iletişim bölümündeki numaralarımızdan e-mail adresimizden ya da direkt olarak adresimize gelerek ulaşabilirsiniz.

Geniş ve kapsamlı orijinal yedek parçaları kullanmakta ve satışını yapmaktayız. Bir çok kombi tamiri yapan firmalara da orijinal parça talep etme gibi bir istekleri olduğunda desteğimizi sonuna kadar vermekteyiz. Kombi tamiri konusunda orijinal yedek parçaların kullanımı sayesinde bizler de yaptığımız. Kurulum montaj bakım ve onarımlarda 1 yıl teknik destek garantisi 2 yıl boyunca da parça garantisi veriyoruz.

Önemle belirtmek isteriz ki başakşehir baykan kombi servisi olarak kaliteli ve uzman boyutunda servis hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte bilinçsiz kişiler veya kalitesiz cihazların kullanılması demek çok büyük sorunlara sebep olabilir. Kombi tamiri ciddi bir iştir ve şakaya gelmez. Ülkemizde bir çok zaman haberlerde duyduğumuza ve istatistiklere göre Kombi tamiri ciddiye alınmaz ise sonuçları ağır olmaktadır. Öyle ki bazen yaralanmalara, patlamalara ve hatta ölümlü kazalara bile sebep olmaktadır.  

Başakşehir kombi tamiri servisi hizmetini Baykan Aden Neva Demirdöküm Kalisto Sargon Premix ve tüm modellerin hizmetini vermekteyiz.