Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Kombi Servisi ; Kombilerin kullanım mecraları gereği önemli bir görev üstlenmeleri, herhangi bir arıza sonucu yapılan planların, ev ve işyerlerinin işlerinin aksamasına neden olmaktadır. Kış aylarının olmazsa olmaz niteliğine sahip ısıtma sistemleri olan kombilerin bakımları Eyüp kombi servisi tarafından gerçekleştirilir. Bu konuda üstün kalite standartlarında sunduğumuz hizmetler ve profesyonel hizmet sunma kapasitesine sahip personel ekiplerimiz ile çalışılmaktadır. Genel olarak kombi bakımları, kombi arızaları ve acil kombi servis hizmetleri konusunda verilen hizmetlerimiz bulunmaktadır. Düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımlarının ihmal edilmemesi durumunda kombilerin arızalanması gibi durumlar ile karşılaşılmamaktadır. Ancak, elektrik tesisatı veya kullanıcı kaynaklı sorunlar meydana gelebilmektedir. Teknik olarak iletişim ile çözülebilecek bilgilerde telefon ile teknik bilgiler verilebilmektedir.

Kış aylarında kullanımına daha fazla ihtiyaç duyulan ve arıza göstermesi daha fazla eksikliğe yol açan kombilerin bakımlarını kış ayından önceki aylarda ve hatta mümkünse güz mevsiminde yapılması önerilmektedir. Bakımlarının yeni yapılmış olması ile verimli çalışma performansına sahip olan kombilerin Eyüp kombi servisi aracılığı ile kontrol edilmesi avantajlı olacaktır. Kombi bakımları, küçük problemlerin fark edilerek büyük çapta arıza vermesini engellemektedir. Böylece sadece arıza boy gösterdiğinde kombi servisi ile iletişime geçmemeniz kullanıcının yararına olmaktadır. Bu nedenle ciddi anlamda masraf çıkarması hatta bakımlarının ihmal edilmesi ile tamir edilemeyecek duruma gelen kombilerin değiştirilmesi gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamanız için kombilerinizin bakımını rutin bir işleme çevirmeniz gerekmektedir.

Kombi Servisi – 0537 737 9460

Kombi bakımlarında kombilerin baştan aşağı tüm parçalarının gözden geçirilerek kontrol edilmesi sağlanır. Kombiler açılarak tüm parçalarının toz ve kirlerden temizlenmesi işlemi yapılır. Peteklerin içerisinde biriken tozlarında temizlenmesi gerçekleştirilir. Suların kireçli olmasına bağlı olarak kaynaklanan kireçlenme ve peteklerin tıkanması verimli çalışmasını engeller.  Peteklerdeki kireçlerin temizlenmesi de verimli çalışma potansiyeline ulaşması için önem arz etmektedir. Ayrıca Eyüp kombi servisi aracılığı ile tüm parçaların kontrol edilmesi konusunda yüksek ısıya maruz kalan ısı sensörlerinin kontrolü sağlanmaktadır. Arıza konusunda en fazla karşılaşılan ısı sensörlerinin ihmal edilmemesi gerekir. Bu parçaların değiştirilmesi büyük arızaların da engellenmesi için faydalı olmakta ve yüksek masrafların önünü kesmektedir.

 

Telefon : 0537 737 94 60