eyüp petek temizlemeEyüp Petek Temizleme

Verimli Kombi Sistemi İçin Petek Temizleme

Eyüp Petek Temizleme; Herhangi bir zaman aralığı olmasa da peteklerinizin ömrünün uzun olması için periyodik olarak Eyüp Petek Temizleme çalışmalarına yer verilmesi önemlidir. Firmamız bu alanda kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmakta ve peteklerinizin daha hızlı, kombinizin daha rahat çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle beş yılını dolduran kalorifer tesisatlarında bu temizlik çalışmalarının yapılması son derece önemlidir. Peteklerin yeterince ısınmaması demek ödenen faturalar karşısında tam anlamı ile ısınmamanız anlamına gelecektir. Bu nedenle aksatılan bakım ve temizlik çalışmaları yine masraf olarak bütçenize yansıyacaktır. Kombinizden ses gelmesi, özellikle F1 hata kodunun görülmesi, peteklerin bir kısmının ısınması, diğer kısmının soğuk kalması temizlik çalışmalarının artık yapılmasının büyük bir gereklilik halini aldığı durumlar arasında yer alıyor.

Temizlik çalışmalarında tesisat temizliği için Eyüp Petek Temizleme makinesi ve özel kimyasallar kullanılmaktadır. Bu temizlik çalışmalarında gerekli eğitimleri alan alanında uzman teknik personellerimiz kaliteli çalışmalar sunmaktadır.  Temizlik çalışmaları peteklere bağlanan makinanın tüm petekleri yıkaması ile başlar. Sonrasında bu su boşaltılmakta ve kimyasal ilacın kullanılması ile temizlik çalışmaları yapılır. Bu özel makineler su basma basıncının kuvvetli olması ile petekler arasında yer alan tortular, kireç ya da katmanlaşan diğer kirler temizlenmektedir. Tesisatlar da ki kirlilik derecesine göre temizlik çalışmaları bir ya da iki saat boyunca sürebilir. Temizlik çalışmalarımız sırasında evinizde herhangi bir dağınıklık olmayacaktır.

Eyüp Petek Temizleme – 0537 737 9460

Alanında uzman ve deneyimli teknik ekiplerimiz peteklerinizde yapacağı temizlik çalışmaları sonucunda kombinizin daha verimli çalışması söz konusu olacaktır. Daha az enerji kullanarak daha yüksek performans sağlaması ile yapılan Eyüp Kombi Servisi çalışmaları daha ekonomik bir ısınma elde etmenize imkân sağlayacaktır. Peteklerin içinde oluşan balçık ve tortuların temizlenmesi çok önemlidir. Bu şekilde tesisat içerisindeki su döngüsü çok daha ekonomik bir ve hızlı bir şekilde sağlanacaktır. Özellikle kış ayları öncesinde yapılacak temizlik çalışmaları daha sıcacık bir kış geçirmenizi sağlayacak en önemli çalışma olacaktır. Evinizde ısı alanında verim elde etmek için kombinizin ve peteklerinizin temizliklerine ve bakımlarını periyodik olarak yaptırmalısınız. Bu şekilde cihazlarınızın daha uzun ömürlü olması, daha verimli ve ekonomik çalışması söz konusu olacaktır.