beşyüzevler kombi servisiGarantili Beşyüzevler Kombi Servisi

Garantili Beşyüzevler Kombi Servisi

 Garantili Beşyüzevler Kombi Servisi; Kombiler sadece kışın değil dört mevsim hayatımızın en önemli parçalarındandır. Kışın ısınmak,  her mevsimde sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullanırız. Yani yaşadığımız bu zamanda gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızı kolaylaştıran en etkili unsurlardan biridir. Garantili Beşyüzevler Kombi Servisi işte tamda bu yüzden arıza veren yada rutin bakımı gelen kombilerinize uzman ekibiyle, mükemmel bir bakım sağlar. Aslında senelik kontrolleri yapılan kombiler sıklıkla arıza vermezler. Ancak uzun yıllar kullanılan ve yıllık bakımları aksatılan kombiler her an sizi yarı yolda bırakabilir. Tüm bunlarla karşılaşmamak ve ay sonunda yüksek faturalar ödememek için ihmalkâr davranmamak gerekiyor.

 

Kombi arızaları size önceden ufak sinyaller verebilir. Peteklerin dengesiz ısınması, yani altının sıcak üstünün soğuk olması, kombinizin gürültülü çalışması, su basıncının sürekli düşmesi ve su sızdırması halinde Garantili Beşyüzevler Kombi Servisi ne başvurmanız gerekmektedir. Uzman ekibimiz ve donanımızla sizlere en kısa sürede ve uygun fiyatlı çözümlerle geri dönüş yapıyoruz. Her türlü marka ve modeldeki kombinizin arıza giderimi ve gerekli görüldüğü takdirde parça değişimini titizlikle yapıyoruz. Kombi arızlarınızda mutlaka profesyonel destek almalısınız, aksi takdirde uzman olmayan kişiler tarafından yapılan işlemler çok daha ciddi sorunlara yol açabilir.  Kombinizde dikkat etmeniz gereken en önemli şey su basınç sistemidir. Devre basıncı her zaman aynı bar aralığında olmalıdır. Bu değer 1.5-2 bar aralığıdır.

 

Soğuk kış aylarında, evinizde yada iş yerinizde, ısınma sorunu yaşamak hiçte hoş olmasa gerek. Üstelik arızalı bir kombi hem kesenize zarar verir hem de yaşam kalitenizi düşürür. 500 Evler Kombi Servisi olarak sizi bu can sıkıcı sorunlardan hızlı ve etkili bir şekilde kurtarmak bizim işimiz. Arıza bildirimlerinizi aldıktan kısa bir süre sonra uzman ekibimiz, tam donanımlı bir şekilde yanınızda olacaktır. Kombiniz yanarken patlama yapıyor, gürültülü çalışıyor, su kaçırıyor, petekler ısınmıyor yada dalgalı ısınıyor, musluğunuzdan sıcak su gelmiyor ve su sızıntısı oluyorsa en kısa sürede servis çağırmanız gerekiyor demektir. Performansı düşen bir kombi, fazla tüketim ve az verimle çalışır, buda hem doğalgaz hem de elektrik faturalarınıza, yüksek miktarlarda yansır.