göktürk kombi servisigöktürk kombi servisi

Göktürk Kombi Servisi

Göktürk Kombi Servisi ve tamiri 1 yıl garantili olarak yapılır.  Aynı gün garantili kombi servisi için bizimle iletişime geçiniz. Göktürk kombi tamiri firmasının ne iyi yanı satış sonrası ve teknik servis sonrası müşteri hizmetine devam etmesidir. Kombi tamiri hizmetini aldıktan sonra garanti kapsamında teknik servis hizmetiniz devam eder.

HEMEN GÖKTÜRK KOMBİ TAMİRİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEL: 0537 737 94 60

Göktürk Kombi Bakımı

Göktürk kombi tamiri

Göktürk kombi tamiri

Göktürk kombi bakımı yapan şirketler diye bir arama yapmış olabilirsiniz. Kombi bakımı tarafımızca tüm Göktürk ve çevresinde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Kombi bakımı yaptırmadan önce mutlaka kombinin şalterini indirin ve servisimizin müdahale etmesini bekleyin. Kombi bakımını bilmiyorsanız ve teknik olarak arıza kodlarına hakim değilseniz kesinlikle kombi ile ilgili bir işlem yapmayın. Böyle bir tamir girişiminde bulunmanız durumunda sonucu ölümle biten kazalar olabilir. Bu yüzden teknik ekibimizin g elmesini ve profesyonel olarak kombi bakımı gerçekleştirmesini bekleyiniz.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı ?

Kombi bakımı periyodik olarak yapılmalıdır. Periyodik olarak yapılan kombi bakımları sayesinde her zaman faturalarınız daha az gelecek ve daha performanslı bir kombiye sahip olacaksınız. Peki performanslı kombi demek ile neyi kastediyoruz. Şöyle ki, kombi çalışmaya başladığı andan itibaren suyu ısıtmaya ve petek tesisatı içerisinde dolaşmaya başlar. Bu ısınma süresi ne kadar uzun olursa o kadar az oda sıcaklığına sahip olursunuz. O kadar da fazla doğalgaz faturaları ile karşı karşıya kalırsınız. Böyle bir duruma düşmemek için kombilerin bakımını mutlaka zamanında yaptırmalısınız. Peki kombi bakımı göktürk olarak bizleri çağırdınız ve arızanız giderildi. Başka tasarruf edebileceğiniz yöntemler yok mudur dersiniz. Elbetteki var, bunlardan en önemli olanı peteklerin düzenli olarak temizlenmesidir. Zira kombiler ne kadar düzgün çalışırsa çalışsın suyun ısınmasını sağlasın. Isınan su peteklere gönderilecektir. Peteklere gönderilen su eğer petek içerisinde homojen bir şekilde yayılmazsa, petekler ısınmayacaktır. Peteklerin ısınmamasından daha ziyade daha geç petek ısınma problemi ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu durumda istenmeyen ve doğalgaz faturalarının daha fazla gelmesine sebebiyet veren bir durumdur.

Göktürk Petek Temizleme

Göktürk petek temizleme işlemleri özel petek temizleme kimyasalları ile yapılmaktadır. Güler kombi petek temizleme işlemlerinden sonra doğal gaz faturalarının %30 varan tasarruf sağladığını gözlemlemiştir. Böylesine büyük bir fatura indiriminden yararlanmak için peteklerin temizlenmesi son derece önemli bir konudur. Hem ev ekonomisi için hem ülke ekonomisi için petek temizleme işlemlerini periyodik olarak yaptırınız.

Güler kombi servisi petek temizleme işleminin önemini bildiği ve köklü bir firma olması nedeni ile bazı ayrıcalıklara sahiptir. Bu ayrıcalıklar hem müşterilerin daha uygun fiyatlarda hizmet alabilmesini amaçlar. Hem de yılların verdiği kalite ve güven hissini müşterilerine sağlayarak büyümeyi hedefler.

Göktürk Petek Temizleme Fiyatları

Göktürk petek temizleme fiyatları bütün İstanbul’da verdiğimiz hizmet ile birlikte aynıdır. Petek temizleme fiyatları petek sayısına göre değişkenlik gösterir. Bu sebeple sizlere daha doğru bir kombi tamiri ve petek temizleme fiyatları sunabilmek için iletişim kurunuz. Güler kombi servisi tecrübeli teknisyenleri ve modern tesisat cihazları ile hizmet verir. En iyi fiyatlarla petek temizleme işlemlerini en hızlı bir şekilde sunar. Daha sonradan kombi tamiri ve petek temizleme işlemlerinde pişman olmamak için mutlaka firmamızdan fiyat alınız.

Aldığınız kombi bakım veya petek temizleme işlemlerinden sonra verdiğimiz tam destek güvencesi ile kaliteyi yakalayın.

Göktürk Kombi Montajı

Göktürk kombi montajı firmamız tarafından güvenle ve garantili olarak yapılır. Kombilerin kendi garanti sürelerinin bitmiş olması durumlarında sizlere yeni bir garanti ile hizmet verir.

Taşınması gereken kombiler uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Kombi montaj işlemi gerçekleştirmekten daha zor olan kombi taşıma ve değiştirme işlemleri çok önemlidir. Eğer doğru tekniklerle ve modern kombi tamiri cihazları ile işlem yaptırırsanız. Uzun yıllar boyunca kombinizi kullanabilirsiniz.

Yeni bir kombi aldınız ve kombi montajı gerçekleştirmek istiyorsunuz. Peki ama aldığınız kombinin zaten garantisi yok mu teknik servisi yok mu diye soruyor gibisiniz. Bu konuyu şöyle ele alıp sizlere bilgi vermek isteriz. Kombi tamiri ve Kombi montajı farklı konulardır. Bir çok firma ticaret yapar ve kombilerin satışını yapar. Ancak satış sonrası kendi (eğer var ise) teknik ekibinin bu kombiyi takabileceğini söyler. Hiç beklemediğiniz bir şekilde cidden pahalı fiyatlarla size teknik servis hizmeti sunar. Parasından daha ziyade takılan kombi ancak kendi üretim hatası olması durumunda garantiye tabiidir. Diğer tüm kombi arızaları kesinlikle garantiye girmez. Yani teknik servis elemanı gelir kombinizi takar ve gider. Daha sonra kendinden kaynaklansa bile kombi arızası bunu kabul etmezler! Bu bilgiler yıllardır kombi bakımı tamiri ve kombi montajı yapan Güler Kombi Servisinin edindiği tecrübelerdir.

Pişman olmamak ve tam garantiye sahip olmak için Güler Kombi Servisi tercih sebebidir. Satış kurulum montaj ve tamir sonrası Göktürk ve çevresinde tam garanti veren tek firmayız. Bununla gurur duyuyor mutlu müşterilerimizi gördükçe hevesimiz ve ekibimizi artırarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Göktürk En Yakın Kombi Servisi

Göktürk en yakın kombi servisi “Güler Kombi Servisi”. Günün her günü tam ve kusursuz kombi servisi vermeyi hedefledik. Bu hedefimiz doğrultusunda ekibimizi güçlendirdik ve teknolojiyi yakından takip ettik. Modern cihazlara sahip uzman kombi servisi vermeyi kendimize hedef edindik ve bu hedefimizi yakaladık. Uzun yıllardan günümüze kadar uzanan ve daha fazla daha iyi kombi tamiri hizmetini vereceğiz.

Göktürk Kombi Tamiri firmaları arasında seçkin ve köklü kombi tamiri yapmaktayız. Uzun yıllardan beridir kombi tamiri gerçekleştirdiğimiz ve yılların verdiği tecrübe ile Göktürk kombi tamiri sonrası garantimiz devam eder. Bizimle iletişime geçin

Göktürk Kombi Servisi

 

Her türlü Göktürk Kombi teknik servis  ve destek için 7/24 Kombi tamiri işlemleriniz garantili ve aynı gün çözülür.

  • Göktürk Kombi Servisi
  • Göktürk Kombi Tamiri
  • Göktürk Kombi Bakımı
  • Göktürk Kombi Montajı
  • Göktürk Kombi Teknik Servisi
  • Göktürk En Yakın Kombi Servisi
  • Göktürk Kombi 7/24 Servis
  • Göktürk Kombi