Kalorifer TemizliğiKalorifer Temizliği

Kalorifer Temizliği 2021

Kalorifer Temizliği son derece önemli ve kritik bir konu. Firmamız sizlere sunmuş olduğu kaliteli, profesyonel bir Kalorifer Temizliği ile ısı veriminizi yaklaşık yüzde elli oranda artıra bilmenizi sağlayacaktır.

Her marka kombilerin, kalorifer sistemlerini en iyi şekilde temizliyoruz. Ekibimiz çok kısa süre içerisinde en iyi sonuçları sunacağı  bir hizmet kalitesiyle karşınızdadır.

Kalorifer temizliği yapılmadan önce mutlaka kombi analiz edilmeli, kombi ve tesisatının sorunsuz olduğu anlaşıldıktan sonra kalorifer temizliğine başlanmalıdır.

Aksi taktirde temizlik başarılı bir şekilde sonuçlanmayacak ve hiçte tatmin olmayacağınız sonuçlar ortaya çıkacaktır. Deneyimli ekibimiz tüm marka kombi ve kombi tesisatı hakkında bilgi sahibi olduğu için yine analiz konusunda da sorun yaşamadan bir sonuç ile sizlere hizmet sunacaktır.

Biz tesisatınızı inceleyerek bakım ve temizliğini sizin yerinize yapıyoruz.

Petek Temizleme

Kombilerin ortamı ısıtması için her odada mutlaka bir ya da odanın büyüklüğüne göre birkaç tane kalorifer peteğinin bulunması gerekir. Bu ideal sayıdır. Sıcaklığın sağlıklı ve net bir şekilde taşınmasında önemli rol oynar.

Kombi tesisatının sorunsuz olduğuna kanaat getirdikten sonra mutlaka yıldan en az 2 kez olmak üzere Kalorifer Temizliği hizmeti almanız gerekir. Halk arasında petek ya da radyatör olarak da adlandırılan kalorifer peteklerinin temizliği ustalık gerektiren ve evde kendi kendinize yapamayacağınız bir temizlik işlemidir.

Ekibimiz özel kalorifer temizleme sıvıları ve özel araç, gereç makineleri ile adresinizde olarak sizlerin tam anlamıyla bir temizlik hizmetini almanızı sağlarlar.

kalorifer petekleri nasıl temizlenir

kalorifer petekleri nasıl temizlenir

Kolorifer Temizlik Hizmeti

Petek Temizliği daha verimli şekilde çalışan kaloriferler için büyük mutlaka yaptırmanız gereken bakım hizmetleri arasında yer almaktadır. Özellikle soğuk kış günlerinde, bakımı ve kalorifer temizliği doğru düzgün bir biçimde yapılmış kaloriferlerin ısıtma kabiliyeti de en üst düzeye çıkacak, sizlerin oldukça memnun olması sağlanacaktır.

Evinizde ısı yalıtımı doğru şekilde yapılsa da periyodik zaman aralıklarında kalorifer temizliği yaptırmadığınızda yine istediğiniz ısınma verimini alamayacağınız gibi birde yüksek faturalar ile başınız dertte olabilir.

Sizlere 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızla kaliteli, profesyonel ve uygun fiyatlı kalorifer temizleme hizmetini sunmaktan gurur duyarız. Ekibimize ulaştığınızda kafanıza takılan her şeyi sorabilir, ayrıca ödeyeceğiniz fiyata kadar bilgi alabilirsiniz.