Peteklerin Alt Kısmı Neden Soğuk OlurPeteklerin alt kısmı neden soğuk olur

Peteklerin Alt Kısmı Neden Soğuk Olur ?

Peteklerin alt kısmı neden soğuk olur ? Soğukluğun ana sebebi kirliliktir bunu da ancak profesyonel bir firma tarafından petek temizleme işlemlerinin yapılması uygun olacaktır. Çözüm Merkezi olarak tesisatın içindeki kiri , pası , tortuyu özel makinelerle yok ediyoruz. Kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için bizleri arayınız. İstanbul semtine servis hizmeti sunan firmamız kombi petek temizliği yapmaktadır. Sizinde ısı sorunlarınız varsa size en yakın zamanda telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Petek Temizleme Nasıl Yapılır

Petek Temizleme Nasıl Yapılır ?

Petek Temizleme Nasıl Yapılır ? Petek temizleme şu şekilde olmalıdır ; ilk önce kir çözücü tesisat için üretilmiş bir kimysal kullanılması en uygunu olacaktır. Bunun dışında kullanılan kimyasal ürünler tesisata ve kombi sistemlerine zarar vermektedir. Piyasada ucuz petek temizliği yapan şirket ya da şahıslara dikkat edin bu firmalardan kullanacağı ilaç hakkında bilgi isteyin ve kutunun yanınızda açılmasını isteyiniz. İkinci adım ise petek temizleme makine sisteminin tesisata bağlanara devir daim işleminin başlatılmasıdır. Petek temizleme makinesinin içersinde kazan mevcuttur tüm kirler bu kazan sisteminin içersinde toplanmaktadır. Üçüncü adım ise durulama işlemidir asidik maddeleri yok eden PH dengeleme kimyasalı ile kısa bir süre tesisatın içine dönüşüm sağlanarak kimyasal kalıntılar yok edilmektedir.

 

Petek Temizleme Kimyasalları TSE Garantisi Var Mıdır ?

Kullandıığımız petek temizleme kimyasalları T.S.E belgesine sahiptir insana ve insan sağlığına önem veren kurumsal bir şirketiz. Geniş bir servis ağına sahip olan firmamızı arayak İstanbul ilinin tüm bölgelerine servis vermekteyiz. Ayırnıtlı bilgi için petek temizleme firmamızı arayınız.

 

 

Neden Petek Temizliği Yaptırmalıyım

Neden Petek Temizliği Yaptırmalıyım ?

Neden Petek Temizliği Yaptırmalıyım ? Kombi radyatörlerini yerinden sökmeden yapılan bir işlemdir. Neden petek temizliği yapılmalıdır. Neden Peteklerin alt kısmı neden soğuk olur ? Tesisatın içine biriken kir ve tortular zamanla tıkanıklıklara neden olurken suyun dolaşımını engeller ve radayyatörlerin alt kısımlarına su ulaşamaz dolayısıyla bu kısımlar soğuk olur. Ne kadar çok dereceyi yükseltseniz de bir fark göremeyeceksiniz. Çözümü ancak bir tesisat temizleme firmasına profesyonel olarak petek temizliği yaptırmanız.

 

Petek Temizleme İşlemi Ne Kadar Sürer

Petek Temizleme İşlemi Ne Kadar Sürer ?

Petek Temizleme İşlemi Ne Kadar Sürer ? Firmamız kombi petek temizliği işlemlerini makine sistemi ile etrafı kirletmeden yapmaktadır. Petek temizleme işlemi yaklaşık 2 saat sürer bu tesisatın içindeki kire bağlı doğru orantılı olarak uzamaktadır. İlaçlı sistemler tesisatın içinde bulunan tortu ve çamurlaşmayı çabucak sökülmesinde yardımcı olur. Petek temizliği makinesinin içinde filtre ve kazan bulunmaktadır büyük pislikler filtrede takılırken diğer pislikler kazanın içerisinde toplanmaktadır. Kombi petek temizliği firmamız yıllardır İstanbul içi faaliyet göstermektedir. Geniş servis ağı ile müşterilermize garantili bir petek temizliği servisi sunmaktayız. Piyasada pek çok şahıs temizlik işlemini yaptığını hatta bunu ilaçlı sistemlerle yaptığını belirterek yapılamyacak şekilde ucuz fiyatlar vererek kısa yoldan para kazanma gayretleri içersindedir. Firmamız birşeylerden kısıp ucuz fiyat vererek değil tam anlamıyla ve gereken şekilde kombi peteği temizliği yapmaktadır. Çalışacağınız firmanın kurumsal olmasına özen gösterin karavan firmalar size kalitesiz bir servis verecektir.

 

Petek Temizlemenin Faydası Nedir

Petek Temizlemenin Faydası Nedir ?

Petek temizlemesi makine sistemleri ile yapıldığı taktirde gereken verimlilik hem faturaya hem de ısınmaya bağlı olarak artacaktır. İyi ısıtmayan peteklerin alt kısmı soğuk olur peteklerin temizlenmesi yapılırsa sorun ortadan kalkar ancak firma seçimi yani yaptıracağınız kişi ve kuruluş önemlidir.

 

Petek Temizliğini Ne Sıklıkta Yapılmalı ?

Petek Temizliğini Ne Sıklıkta Yapılmalı ? Petek temizliği 2 yılda bir kere yapılırsa sizlerin yararına olur. Kullandığımız ilaçlar T.S.E belgesi mevcuttur. İşlem 1,5-2 saat arasında sürmektedir. Tesisatın içindeki pis su boşaltılır sonra makine sistemine ilaç atılarak devir daim işlemi başlar. Çıkan pislikler makine içerisinde toplanır petek temizleme makinesi yaklaşık 5 bar civarında basınç uygulamaktadır. İlaç dolaşımı zaman olarak yarım saatlik dilim içerisinde yapılmaktadır. Bundan sonra durulama işlemi gerçekleştirilir bu esnada PH dengeleyici kimyasal dökülür suyun içinde kalan asidik maddeler tamamen tesisattan çıkar.