Hakkımızda

Yıllar önce giriş yaptık sektöre. Donanımlı ve kaliteli bir girişti bu. Sektördeki açığı kapattık. Farkındalık oluşturduk. Kalite sunduk. Müşteri memnuniyetini hedefliyorduk. Başardık. Bu artık bizim profesyonel seviyede uzman olduğumuz mesleğimiz.

Geldiğimiz noktada tercih edilen bir firma olduğumuzu görmek sevindirici. Kendimizi daha fazla geliştirerek kalite çıtamızı sürekli yükseltiyoruz. Bizden memnun müşterilerimiz sürekli artıyor.

Ekibimiz üst düzey profesyonellerden oluşuyor. Mesleki yeterlilikleri ideal.  Sektör hakkındaki deneyimleri uzman seviyede. İşimize saygı duyuyoruz. Ve maksimum titizlikle yürütüyoruz. Zira vazgeçilmez prensibimiz müşteri memnuniyeti.

Profesyonel ve kesintisiz bir hizmet kalitesiyle çalışıyoruz. Sizlere tüm sektörde alabileceğiniz en uygun fiyatlı hizmeti en kaliteli olarak sunuyoruz. Soğuk kış günlerinin ısıtıcısı ve sıcak su ihtiyacınızın karşılayıcısı olarak sizlere gece gündüz demeden yılın her günü hizmet veren kombilerinizde oluşabilecek tüm sorunlar için firmamıza ulaşabileceksiniz.

Bizler kombi servis hizmetini sunarken, siz değerli müşterilerimizi de bilgilendirerek aklınıza takılan tüm soruları cevaplandırmaktayız. Her bir çalışanımız bu konuda detaylı bilgi sahibi kişilerdir ve kombi sorunlarına kısa sürede ekonomik çözümler üreteceklerdir.

Kurumsal Politikamız

Gelişmiş bir servis bilinci ile hizmet vermek ilk amacımızdır. Kombi servis hizmetimizin etkinliğini artırmak için üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz. Her bir çalışanımız doğru meseli teknik hizmeti ve müşterilerle düzgün diyalog kurma konularında detaylı bir şekilde eğitim almaktadırlar.

Tüm ekibimizin ve ekipmanlarımızın yeterliliği, uyumluluğu ile her bir detayı periyodik olarak incelenmektedir. Böylelikle gözümüze takılan sorunlarla öncelikle müdahale ederek, siz değerli müşterilerimizi asla hayal kırıklığına uğratmamaktayız.

Müşterisini ve hizmet kalitesini bu kadar düşünen tek firma olarak, bizlere ulaşmanız sonucunda en iyi hizmet kalitesi almanız garanti olacaktır.

Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyet endeksli çalışıyoruz. Hizmet içeriğimiz ile her geçen gün sektörde kalıcılığımızın tescili gibi. Sağlam temeller atarak alanının en iyisi olmayı başaran firmamız olduğu yerde durmuyor.

Şubeleşmede de çok seçici davranarak yatırımlarımıza hız veriyoruz. Kombi sorunlarınızı çok kısa süre içerisinde çözerek sizlere uygun fiyatlandırmalar ile sunmaktayız. Ayrıca kombi servisi hizmetimizin içeriğine inceleyebilirsiniz.

Bu çerçevede kombi montajı, kombi yer değiştirme hizmeti, kombi bakımı, petek temizliği gibi detaylarında yer aldığını görebilirsiniz.

Yıllık kombi bakımı ve en acil kombi sorunları, durumları için servis hizmetleri ile her zaman en iyi şekilde muayene edilen kombilerin arıza durumlarında tamiri sağlanır. Ayrıca petek temizliği gibi hizmetleri de tüm standartlara uygun bir şekilde gerçekleştirmekte, sizlere sunmaktayız.

güler kombi servisii
  • Uzman Kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz
  • Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz
  • Hizmetlerimizde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz
  • Kombi Servisi kaliteli ve güvenilir olmayan servislerden kaçınınız
  • Düzenli bakımı yapılan Kombi daha iyi performans ve daha az yakıt tüketimi sağlar
  • Verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz
  • Kaliteli işçilik ve hizmet sunuyoruz
  • En uygun fiyatlarla çalışıyoruz
  • Güvenliğiniz bizim için çok önemli
  • Eğitimli ve donanımlı teknik ekiplere sahibiz
Güler Kombi Servisi olarak İstanbul Avrupa bölgesinde 2011 senesinden başlayarak Kombi Servisi ve Petek Temizleme alanlarında faaliyette olup, siz kıymetli müşterilerimize nitelikli ve süratli servis hizmeti sunmaktayız
İletişim