Petek Temizleme

Petek temizleme kategorisinde de tecrübeli çalışanlarımızla yıllardır profesyonel olarak hizmetinizdeyiz. Ekibimiz kısa süre de petek içinde biriken tortuları, kirleri tamamen temizler ilk günkü gibi tertemiz yapar.  Temizleme işlemlerinde teknoloji donanımlı cihazlarımızı kullanıyoruz.

Doğalgazdan tasarruf edip faturanızı düşürmek  gibi bir düşünceniz varsa petek temizliği konusuna dikkat etmelisiniz. Zira temizliğine dikkat edilmeyen petekler zamanla ısıtma konusunda bütçenizi zorlayacaktır. Peteklerin etkili ve verimli ısıtmaları için düzeni olarak temizlenmesi gerekir.

Petek Temizleme İşlemi Neden Yapılmalı?

Petekler her yıl düzenli olarak mutlaka temizlenmeli. Bunu artık net olarak biliyoruz. Neden temizlenmeli? Çünkü kombi ve peteklerde kullanım sonrası korozyon, çamur, kireç, tortu gibi sisteme zararlı maddeler oluşur. Bu maddelerin dönemsel olarak temizlenmesi çok önemli.  Bu yapılmadığı takdirde kombi ve peteklerin ısıtma sistemi olumsuz etkilemektedir.

Peteklerin temizliği ve bakımı ne kadar iyi olursa bulunduğu ortamı da o kadar sıcak yapar.

Petek temizleme işlemi için uzman firmalardan yardım almanızda fayda vardır.  Asla bu tür durumlara bireysel müdahalede bulunmayın. Zira ısıtma sistemlerinde kendiniz işlem yaparsanız sistem zarar görebilir. Bu nedenle profesyonellerden yardım almanız önerilir.

kombi petek temizleme

Kombi Petek Temizleme Nasıl Yapılır

Kombi petek temizleme genel olarak su fışkırtma şeklinde yapılır. Tazyikli su kombi ve peteği, içindeki zararlı maddelerden arındırır. Ayrıca temizlik sonrası özel kimyasallarla kombi ve peteklerin ısıtma verimliliği arttırılır. Tüm işlemler bittikten sonra sisteme temiz su salınarak etkili ısıtma sağlanır.

Petek temizliği sonrasında ısınma maksimuma ulaşır. Ayrıca kombi ve peteklerde oluşan korozyon nedeni ile çıkan gürültüden kurtulursunuz. En önemlisi petek temizliği düzenli olarak yapılırsa bu doğalgaz faturalarınızda azalmaya sebep olur.

Tekrar vurgulamakta fayda var. Petek Temizliği için mutlaka profesyonelleri tercih edin. Aksi halde harici arıza ve zararla karşılaşma gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Güler Kombi Servisi olarak önce tesisatınızı inceliyoruz. Ardından gerekli işlemler için bir planlama süreci başlıyor. Ve işlem başlıyor. Petek temizliği ve bakımını bizzat sizin yerinize yapıyoruz.

Bakımları Zamanında Yaptırmak Çok Önemli

Soğuk günler gelmeden kombi ve peteklerinizin gerekli bakımlarını mutlaka yaptırın. Böylece daha uygun doğalgaz faturaları ve daha sıcak ortam sizi bekliyor olacak. Ayrıca alacağınız profesyonel servis  hizmeti sayesinde olası bir kombi arızasının da önüne geçebilirsiniz.

Unutmayın daha yüksek ısıyı ancak petekleri temizledikten sonra elde edebilirsiniz. Firmamızda her zaman yapılan işin garantisi vardır. Dahası her zaman uygun fiyat politikası uyguluyoruz. Kombiniz ve doğalgaz tesisatınız konusunda sorun yaşıyorsanız ayrıca profesyonel çözüm sunuyoruz.

Bizi her zaman arayabilr, firmamıza kombinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Mükemmel hizmeti etkili ve hızlı olarak sizlere sunan firmamıza sadece bir telefon kadar uzaktasınız.

Kombi Petek Temizleme Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır.

– Kombi tesisat temizliği
– Radyatör temizleyici
– Kombi petek temizliği
– Kalorifer tesisat temizliği
– Radyatör temizliği
– Petek temizliği
– Petek temizleme