Kombi Tamiri

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri çerçevesinde her marka kombinize 1 yıl garantili orjinal yedek parça ile hizmet vermekteyiz. Arnavutköy kombi tamir servisi olarak yıllar boyunca kazandığımız tecrübemizi işimize profesyonel olarak aktarıyoruz. Böylece arızalanan her marka kombinizin tamirini uygun fiyatlarla yaparak sizi mutlu etmeyi hedeflemekteyiz.

Gerek Kombi Tamiri gerekse tüm kombi ısıtma sisteminin danışmanlığı konusunda anlaşmalı müşterilerimizin periyodik bakımını üstleniyoruz. Yaşamaları olası en küçük problemde bile uzman ekibimizle yanlarında bulunuyoruz. Zira amacımız ve önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kalite.

Kombi Tamiri ve Kaliteli Malzeme

Şunu hatırlatalım. Kombi tamirinde en önemli hususlardan biride kaliteli parçalar kullanmaktır.Kombi tamiri önemli bir konu olduğundan güvenmediğiniz kişi veya kurumlara kombinizi asla emanet etmeyiniz.

Kombi tamiri hizmeti veren firmanın yaygın bakım ağına sahip olduğuna ve ürünlerine garanti verdiğine emin olunuz. Arnavutköy kombi tamir ürünlerine ve işçiliğine 1 yıl garanti vermektedir.

Eğer ki kombinizin tamiri sağlam  ve güvenilir yapılırsa uzun zamanlar sıkıntısız kullanırsınız. Basit arızalarda sizde işlem yapabilirsiniz. Bunun yardımını sunuyoruz. Örneğin, kombinizde arıza göstergesi yanıyorsa öncelikle reset tuşuna belli bir süre basılı tutmalısınız. Soru çözülecektir.

Çeşitli marka kombilerin tamiri tarafımızca yapılmaktadır.Tamir işlerinden hoşlanmıyorsanız ve size zor geliyorsa biz sizin için buradayız. Kombinizin tamire ihtiyaç duymamasını istiyorsanız bunun için önemli bir konuda kombinizin bakımıdır. Zamanında bakımı yapılmış kombiler kolayca bozulmaz.

Dolayısı ile düzenli bakımı yapılan kombiler tamire ihtiyaç duymayacaktır. Kombinizi korumak ve tamir etmek için her zaman bilinçli bir ekibe ihtiyacınız vardır. İstanbulun bir çok yerine yedek parça ve garanti hizmetimiz vardır. Arnavutköy kombi tamir her zaman sizin yanınızda.

Müşteri memnuniyeti ilkemizle sizi asla yarı yolda bırakmayız. Sizin mutluluğunuz bizimde mutluluğumuz ve başarımızdır. Siz değerli müşterilerimiz mutlu oldukça biz de işimizde başarlı oluruz.

Kombi Tamiri ve Petekler

Kombi ile ilgili bir önemli konuda peteklerdir. Eğer peteklerinizin bakımını da zamanında yaparsanız kombiniz tamire ihtiyaç duymaz. Petekleri düzenli olarak temizlemek çok önemli.  Dolayısı ile kombi petek temizliği asla göz ardı edilmemeli. Kombide basınç seviyesi önemlidir basınç seviyesi sürekli 1-2 arasında olmak zorundadır.Buna hem can güvenliğiniz için hemde verim alabilmek için dikkat etmelisiniz.

Eğer basınç düzeyi düşükse kombinizin altında bulunan vanayı çevirerek basıncı ayarlamalısınız ve daha sonra peteklerinizden fazla havayı almak zorundasınız. Kombiniz için önemli bir konu da kombi içindeki dolanan sudur. Bu suyun kireç oranı düşük olmalıdır ki kombinizin ömrü kısalmasın. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız hemen bize ulaşın. Özel sıvılarımızla bu sorunu çözüp sizin bu sorundan kurtulmanıza vesile olalım.

Arnavutköy kombi tamir servisi olarak her zaman sizin yanınızda ve size bir telefon uzaklıktayız.