kombi bakımı

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı kombinizin uzun yıllar size ve yuvanıza eşlik etmesi için önemli bir konudur. Bakımı zamanında yapılan kombiler uzun yıllar verimli ve randımanlı çalışır. Sizlerde bu kış günlerinde mutlaka kombi  bakımı yaptırın. Böylece kombiniz size sorun çıkarmayacaktır.

Dahası kış mevsimini kombi sorunları ile uğraşmadan geçirebilirsiniz. Özellikle bakımı yapılmayıp bozulan kombi tamirine çuval dolusu para ödemek zorunda kalmayın. 

Arnavutköy Kombi Bakımı olarak sizi ve ailenizi yarı yolda bırakmamak için buradayız. Her marka, her model ve her çeşit kombinize itinayla bakım yapılır. Kombi bakımı size pahalı bir olay gibi gelebilir fakat bu bakım yapılmayıp kombiniz arızalandığı zaman vereceğiniz tamir parasının yanında bakım parasının lafı bile olmaz.

Bakımı Sizde Yapabilirsiniz

Kombi bakımı sizin bile evinizde ufak tefek önlemler ve tedbirler alarak yapabileceğiniz bir eylemdir. Örneğin su rezistanslarınızı temizlemek gibi, temiz su kullanmak gibi. Bu tarzdaki küçük dokunuşlar sizi ve kombinizi devasa yüklerden kurtaracaktır. Kombi bakımı evde yapılabilir dedik. Fakat bunun için de bazı önlemler alınmalı. Aksi halde bilinçsiz giriştiğiniz bu çalışmalar sonrası daha büyük sorunlar yaşanabilir.

Bakım daha öncede dediğimiz gibi ufak ama önemi çok büyük bir ayrıntıdır. Uzman ekibimizle ve birinci sınıf kalitede ki yedek parçalarımızla bakım için en doğru adresiz. Bizi tercih etmeniz başka bir neden daha söyleyelim. Kombi bakımı kolay gibi görünsede deneyim, tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir süreçtir.

Eğer küçük görülen bir detay iyi tamir edilmezse daha büyük masraflara yol açar. İşte tam da bu yüzden bizi yani Arnavutköy kombi bakımı tercih etmek sizin yararınıza olacaktır. Fiyatlarımız son derece avantajlı üstelik indirimli.  Yıllarca müşteri dostu tavrımızdan bir gün bile ödün vermedik.Sizlerin mutluluğu bizlerinde mutluluğudur. Şunuda hatırlatalım. Biz sadece Arnavutköy için değil tüm İstanbul için çalışmaktayız. 

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Kombi Bakımı henüz kış gelmeden yapılmalı. Bizler bakımlarınızı henüz kış gelmeden yaz aylarında yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.  Neden kış gelmeden?  Çünkü kış aylarında bakım yapmak demek kombinin yanmaması ve evin soğuması anlamına gelir. Böyle olunca da bakımdan sonra evi ısıtmak için daha fazla doğalgaz tüketirsiniz.

Buda daha yüksek doğalgaz faturası demek.  Dolayısı ile henüz kış gelmeden Kombi Bakımı yaptırmak ideal olandır. 

Kombi bakımı hakkında daha önce söylediklerimiz geçerli.  Zira bu işlemi bazı çalışmalarla kendinizde yapabilirsiniz. Bu işlemlerden biride basınç göstergesini kontrol etmek olacaktır. Eğer kombi basınç göstergesinde bir sıkıntı görürseniz hemen en yakın kombi bakım servisi için bize ulaşınız.