Bağcılar Baykan Kombi ServisiBağcılar Baykan kombi Servisi

Bağcılar Baykan Kombi Servisi

Kombiler günümüzde insanların bulundukları ortamda ısınmalarını ve sıcak su kullanımını sağlamaktadırlar. Birçok marka ve bu markalara ait kombi modelleri vardır. Her modelin farklı sorunları ve bu sorunları vardır. Bağcılar Baykan kombi servisi olarak bölgede müşterilerimizin tercih edebileceği profesyonel hizmet ve uygun fiyatları sunan firmalardan bir tanesiyiz. Firmamız genellikle kombi bakımı, kombi montajı, kombilere yedek parça sorunları için genelde hizmet vermektedir. Kombilerin uzun ömürlü kullanılabilmesi için bakımlarının yaptırılması gereklidir. Firmamız kombi bakımı sırasında kombinin suyunu boşaltarak sonrasında belirli bir oranda hava basmaktayız. Kombideki fan sökülüp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri iyice temizlemekteyiz. Bu aşamada elektrik süpürgesinden yararlanmaktayız. Son olarak da nemli bir bez ile silerek kombinizin bakım işlemini tamamlamaktayız.

Bağcılar Baykan Kombi Tamiri  

Bağcılar Baykan kombi Servisi

Bağcılar Baykan kombi Servisi

Kombinizdeki arızalar için firmamızın numaralarından ulaşarak randevu almanız yeterli olmaktadır. Belirlenen gün ve saatte kombi bakımı için gelerek gerekli işlemleri yapmaktayız. Bağcılar Baykan Kombi tamiri olarak her türlü kombi arızalarınız için profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Kombilerde çok fazla farklı sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Kombinin sigortayı attırması, hiç çalışmaması veya soğutmaması gibi daha birçok sebepten dolayı sorunlar oluşmaktadır. Bu arızalardan dolayı tamir yapılan kombilerde gerekli zamanlarda parça değişimi yapmaktayız. Parça değişimi yapılması gereken durumlarda, kombilerinize takmış olduğumuz parçalar orijinal olup garantilidirler. İkinci el parça kullanmayarak kısa sürede tekrar arıza sorunu yaşamanızın önüne geçmekteyiz.

Kombilerde Oluşan Arızalar

Kombideki sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi için bazı kodlar vardır. Arıza kodu E 01 gaz gelmemesi durumunda ortaya çıkan sorundur. Bu durumda gaz vanası kontrol edilmektedir. E02 kodu elektrik ve baca ile ilgili sorunlarda ortaya çıkmaktadır. Elektrik voltajları ölçtürülebilir ve baca önü kontrol edilmektedir. E03 kodu ise ısıtma termostatı ile ilgili sorunlarda ortaya çıkmaktadır. Kombiye birkaç defa reset atılır. Bu kodlar ve daha altı tane daha var olan kodlar sayesinde sorunun kaynağı bilinmektedir. Bağcılar Baykan kombi servisi uzman ekibi sayesinde oluşan bu sorunların çözümü için hizmet sağlamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.